PŁATNOŚCI I DOSTAWA

Płatności: 

__________________________________________________________________________________________

Akceptujemy trzy podstawowe metody płatności:

1. Przelewy24

Płatności elektroniczne obsługiwane przez serwis Przelewy24. Wybranie tej metody płatności daje gwarancję najszybszej realizacji zamówienia -  pieniądze od razu są księgowane na naszym koncie. Nie pobieramy żadnych dodakowcyh opłat związanych z obsługą płatności elektronicznych. Poprzez Przelewy24 obsługujemy większość dostępnych w internecie kanałów płatności.

 

2.  Bezpośredni przelew na nasze konto obsługiwane przez Idea Bank:

idea bank_mały.pngNelko Atopic
ul. Cicha 7B
05-830 Rusiec
nr konta:16 1950 0001 2006 9731 2066 0001

 

3. Płatność za pobraniem, czyli płatność przy odbiorze przesyłki.

 

Opcje dostawy:

__________________________________________________________________________________________

Wysyłki staramy się realizować na bieżąco. Zazwyczaj tego samego bądź następnego dnia po otrzymaniu wpłaty. Podane poniżej ceny są cenami BRUTTO. W celu jak najlepszego dopasowania się do potrzeb klienta proponujemy kilka opcji dostawy obsługiwanych przez niezależnych przewoźników:

  • Przesyłki krajowe:

1. Przesyłki polecone obsługiwane przez Pocztę Polską (waga bez opakowania poniżej 300g). Z uwagi na gabaryty opcja niedostepna przy zakupie opakowania prezentowego

poczta_polska_logo2.jpg

  Przesyłka polecona zwykła6 zł
  Przesyłka polecona priorytetowa8 zł

 

 2. Przesyłki realizowane w ramach usługi Pocztex Kurier48 Poczty Polskiej. Maksymalny czas dostarczenia przesyłki - 48 godzin - jest czasem gwarantowanym przez Pocztę Polską.

pocztex.jpg

  Pocztex Kurier4812 zł
  Pocztex Kurier48 (pobranie)16 zł

 

3. Przesyłki realizowane przez kuierera DPD. W znakomitej większości przypadków paczka jest dostarczana do odbiorcy następnego dnia roboczego.

wysyłka DPD

  DPD16 zł
  DPD (pobranie)                                19 zł

 

  • Przesyłki zagraniczne:

1. Przesyłki zagraniczne polecone priorytetowe w obrębie EUROPY - obsługiwane przez Pocztę Polską. Cena zależna od wagi przesyłki, automatycznie wyliczana w trakcie realizacji zamówienia z koszyka.

poczta_polska_logo2.jpg

2. Przesyłki zagraniczne kurierskie - możliwie jedynie po wcześniejszym kontakcie (z uwagi na bardzo dużą rozbieżność cen w zależności od kraju i przewoźnika)

  

  • Darmowa dostawa:

Dla zamówień za minimum 200 zł przy płatności z góry darmowa wysyłka kurierem (dla przesyłek krajowych).

Darmowa wysyłka DPD 

 

Zwroty:

__________________________________________________________________________________________

Aby dokonać zwrotu zakupionych u nas towarów należy skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy. Zgodnie z ustawą  jest na to 14 dni. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia (poprzez pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Więcej o zwrotach i reklamacjach można znaleźć w regulaminie sklepu